Ny kund? Prata med Anki.

Lediga tjänster hittar du här >>.

Anki Skoog

Vice VD

073 – 443 80 56
anki.skoog@dwinteractive.se

Anna-Lena Wallén

Kundansvarig Projektledare

0705 – 66 38 10
anna-lena.wallen@dwinteractive.se

Boel Stier

Copywriter / Kommunikationskonsult

0704 – 80 09 88
boel.stier@dwinteractive.se

Emelie Bergsten

Copywriter

0735 – 18 52 63
emelie.bergsten@dwinteractive.se

Frida Jansson

Designer

0705 – 83 16 98
frida.jansson@dwinteractive.se

Jens Östrud

Redaktör

0738 – 33 49 17
jens.ostrud@dwinteractive.se

Johan Åberg

VD

08 – 400 269 00

Marcus Björk

Copywriter

0702 – 33 90 00
marcus.bjork@dwinteractive.se

Mansoor Munib

Programmerare (föräldraledig)

0723 – 22 21 02
mansoor.munib@dwinteractive.se

Hanna Ahlström

Kundansvarig projektledare

0707 – 22 13 60
hanna.ahlstrom@dwinteractive.se

Robin Nilsson

Programmerare

0739 – 39 41 60
robin.nilsson@dwinteractive.se

Simon Flack

Regissör

0735 – 00 09 03
simon.flack@dwinteractive.se

Ulrika Carmine

Projektledare

0739 – 09 42 44
ulrika.carmine@dwinteractive.se

Här hittar du oss:

Besöksadress:
Dw Interactive
Nackagatan 4
116 41 Stockholm

Postadress:
BOX 5399
102 49 Stockholm

Fakturor till By J Åberg:
p.byja.779 (at) kase.se

Org.nr 556873-5616
Specificera ordentligt.
30 dagar betalningsvillkor.

Pappersfakturor:
”By J Åberg”
Box 49168
100 29 Stockholm

Fakturor till Dw Interactive:
p.webb.26 (at) kase.se

1. Ange rätt projektnummer.
2. Specificera ordentligt med antal, perioder, material, personer mm.

Org.nr: 556783-6753
Dinwebb interactive AB
30 dagar betalningsvillkor.

Pappersfakturor:
”Dw Interactive”
Box 49168
100 29 Stockholm

Du kan också höra av dig här så återkommer vi inom kort!